ZESPÓŁ

O nas

KATARZYNA BIEGAJ-STRZELECKA – założyciel pracowni RAAS a dobrze, projektant wnętrz, home stager, Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczka wielu certyfikowanych kursów, szkoleń z zakresu projektowania wnętrz, dekoratorstwa, home stagingu i fotografii. Zdobywczyni I Miejsca na Gali Home stagingu w 2022 r.

Wieloletnią pasję do architektury, fotografii i projektowania wnętrz zamieniła w działalność zawodową. Szczególne miejsce w jej pracy zajmuje home staging, poprzez który pomaga klientom wydobyć piękno z ich domów, mieszkań i lokali użytkowych.

O nas

REMIGIUSZ STRZELECKI – współwłaściciel pracowni, architekt, założyciel pracowni RAAS Architekci Remigiusz Strzelecki. Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych biurach projektowych w Łodzi i w Cork w Irlandii. Od 2012 roku jest członkiem Izby Architektów RP i posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń.

W architekturze najbardziej ceni proste, funkcjonalne rozwiązania oraz „pomysł”, nadający projektowi indywidualny charakter. Inspiruje się wyszukaną nowoczesną formą oraz ich relacjami z kontekstem otoczenia.

PRACOWNIA RAAS A DOBRZE W ŁODZI

RAAS a dobrze to pracownia zajmująca się projektowaniem wnętrz, bezremontowymi metamorfozami wnętrz  oraz home stagingiem, czyli profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży lub wynajmu. Wykonujemy też stylizacje wnętrz do sesji fotograficznych i projekty wnętrz. W ramach bliżniaczej pracowni RAAS Architekci REMIGIUSZ Strzelecki - oferujemy nowoczesne indywidualne projekty domów i obiektów użyteczności publicznej.

 

Pracownię tworzą Katarzyna i Remigiusz Strzeleccy – małżeństwo, a przede wszystkim para przyjaciół, dla których projektowanie, architektura i design to nie tylko praca, ale i pasja.

OFERTA

HOME STAGING:

Home staging polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu za możliwie najniższą cenę. Dostosowujemy wnętrze do wymagań i potrzeb jak największej liczny potencjalnych kupców lub najemców. 

 

Pracujemy na wielu płaszczyznach, w zależności od zakresu zlecenia i planowanego budżetu: 

 • określamy grupę docelową odbiorców, dla której dostosowujemy zmiany;
 • pozbywamy się zbyt dużej ilości dekoracji, bibelotów, obrazów, a nawet mebli. 
 • dodajemy wnętrzu większej neutralności, poprzez pracę z kolorem;
 • dbamy o odpowiednie oświetlenie, ergonomiczne ścieżki komunikacyjne, dekoracje. 
 • niekiedy podejmujemy decyzję o dodaniu mebla, np. biurka, komody czy stołu. 
 • eksponujemy mocne strony lokalu, nie zapominając o balkonach i tarasach;
 • oferujemy usługi fotografowania wnętrz, co wpływa na zainteresowanie ofertą wnętrza.  

Wszystkie powyższe działania wpływają na decyzję zakupowe naszych Klientów.

O nas

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z NASZYCH USŁUG:

 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
  Szybszy wynajem lub sprzedaż bez konieczności obniżania ceny oraz dodatkowego zabiegania o klientów poprzez biura nieruchomości.
 • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
  Niski koszt wykonania zmian w stosunku do zysku, który można zyskać na sprzedaży lub wynajmie.
 • WIĘKSZA ILOŚĆ PREZENTACJI
  Większa ilość zapytań i wizyt klientów, dające możliwość pokazania wszystkich walorów nieruchomości.
 • ATRAKCYJNY WYGLĄD NIERUCHOMOŚCI
  Nieruchomość wzbudza pozytywne emocje poprzez podkreślenie jej potencjału i zalet.

HOME STAGING – FORMY WSPÓŁPRACY: 

 • 01. KONSULTACJA
  Konsultacja homestagingowa jest podstawą udanej sprzedaży lub wynajmu mieszkania. Zawiera ona:
  - analizę zdjęć nieruchomości przesłanych przez klienta i zastanego układu funkcjonalnego wnętrza
  - spotkanie w nieruchomości
  - dokładną  analizę zastanego stanu nieruchomości, wskazanie mocnych i słabych stron nieruchomości,  doradztwo i propozycję zmian
  - wybór najkorzystniejszych finansowo rozwiązań dla klienta
  - precyzyjne określenie planu działania i harmonogramu prac

  Dzięki konsultacji dowiesz się jak najlepiej wydobyć potencjał Twojej nieruchomości proporcjonalnie do Twoich możliwości finansowych i oczekiwanych efektów, w jaki sposób zaprezentować lokal klientom, aby w jak najszybszym czasie został sprzedany lub wynajęty z jak największym zyskiem. 
 • 02. INDYWIDUALNY HOME STAGING
  Zakres home stagingu ustalany jest indywidualnie z klientem, w zależności od stanu i przeznaczenia nieruchomości  potrzeb, oczekiwań i planowanego budżetu inwestora. Indywidualny Home staging może zawierać:
  - konsultacje (patrz wyżej)
  - sporządzenie listy zakupowej
  - wykonanie zakupów dla Klienta
  - stylizacja wnętrza
  - wykonanie sesji fotograficznej na potrzeby sprzedaży bądź wynajmu. 

„Odpowiednie przygotowanie mieszkania do sprzedaży bądź wynajmu to nie wszystko.
Równie ważna jest odpowiednia prezentacja fotograficzna nieruchomości. Pomożemy w Ci w tym !!!
Pracownia oferuje również pomoc przy fotografowaniu mieszkania.”

O nas

PROJEKTY WNĘTRZ:

 • 01. OFERTA, UMOWA
  Indywidualna wycena kosztów dokumentacji projektowej, uwzględniająca zakres, wielkość, stopień skomplikowania projektu, zakres zlecenia, niezbędne opracowania branżowe i szczególne wymagania wynikające z przepisów prawa budowlanego.
 • 02. KONCEPCJA
  Wstępny etap projektowania, w którym badane są różne warianty i rozwiązania architektoniczne. Obejmuje on rozplanowanie układu przestrzennego – rozmieszczenie ścian działowych i mebli, wydzielenie stref mieszkalnych (kuchni, salonu, łazienki, sypialni, gabinetu ). Każdy projekt zawiera kilka propozycji rozwiązań. Punktem wyjścia jest układ funkcjonalny, który zapewni, że wszystkie pomieszczenia są optymalnie rozmieszczone. Gotowy projekt koncepcyjny, wraz z moodboardami przedstawiamy klientowi podczas spotkania i wprowadzamy ewentualne zmiany celem uzyskania satysfakcjonującego efektu. 
 • 03. WIZUALIZACJE 3D
  Na zlecenie klienta, po zatwierdzeniu przez niego projektu koncepcyjnego przygotowujemy profesjonalną wizualizację 3D projektowanego  wnętrza, która pozwala zobaczyć, jak będzie prezentowało się wnętrze po metamorfozie, przed wykonaniem projektu.
 • 04.ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW UJĘTYCH WPROJEKCIE
  Przygotowywany przez nas wykaz materiałów zawiera informacje odnośnie sugerowanych materiałów, mebli, sanitariatów, oświetlenia, płytek, podłóg i tapet. 
 • 05. PROJEKT WYKONAWCZY
  Kompleksowa dokumentacja projektowa, którą przekazujemy klientom. Zawiera ona rysunki techniczne przedstawiające układ pomieszczeń, rozmieszczenie sanitariatów, gniazd elektrycznych, rozplanowanie układu ścian, wytyczne dotyczące materiałów wykończeniowych podłóg, sufitów, mebli itp. To dokładna i precyzyjnie wykonana instrukcja techniczna, która pozwoli wykonawcom projektu – firmie budowlanej – wykonać projekt zgodnie z założeniem. 
 • 05. NADZÓR AUTORSKI
  Weryfikacja realizowanej inwestycji pod kątem zgodności z projektem, uzupełniona w razie potrzeby o szczegółowe rysunki zamienne, zapewniające właściwy i sprawny przebieg inwestycji.